Prezident SR

medena
Príspevky: 19
Dátum registrácie: St 26. Jún 2013 14:55:52
Osoba: žena

Prezident SR

Príspevokod užívateľa medena » Po 17. Mar 2014 15:38:40

Tak kto si myslí, že Kiska bude lepší ako Fico zažiej ešte šok ...


Valentíno
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Ut 25. Jún 2013 12:12:16
Osoba: muž

Re: Prezident SR

Príspevokod užívateľa Valentíno » Po 17. Mar 2014 15:48:54

a o čo ide?
však tu nemáme prezidentskú republiku!
Prezident je len človiečik reprezentujúci krajinu ...................
Bubulak
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Ut 25. Jún 2013 11:41:02
Osoba: muž

Re: Prezident SR

Príspevokod užívateľa Bubulak » Po 17. Mar 2014 15:57:58

to ešte nikomu nedošlo o čo ide????

PREDSA O PRACHY

Kiska podnikal mal finančné spoločnosti spomeniem Quatro a o čo ide podnikateľovi ...........o prachy...

Potom si ale uvedomil, že lepšie sa zarába na ľudskej ľútosti!
Založil DOBRÉHO ANJELA ......
uvediem príklad ako to funguje napríklad vyzbiera 100 000 eur a daruje chorým alebo ľuďom v núdzi 30 000 eur aký má z toho zisk? no predsa 70 000 eur

Vo svojej podstate urobí pre svoje prachy všetko !!!!!
Po funkcii prezidenta čiže po 5 rokoch mu zostane veľmi pekný príjem z nášho štátneho rozpočtu ...
Tak čo neoplatilo sa mu zahrať to divadielko na hlúpych o svojom dobrom charaktere na dobrého anjela???
OPLATILO
Naposledy upravil/-a Bubulak v Ut 18. Mar 2014 20:09:41, upravené celkom 1 krát.
hviezda
Príspevky: 19
Dátum registrácie: St 26. Jún 2013 15:06:14
Osoba: žena

Re: Prezident SR

Príspevokod užívateľa hviezda » Ut 18. Mar 2014 20:03:29

Ovládne Sovensko sekta scientológov?
31. január 2014 08:58, Prečítané 17 106x,
Najprv k tomu, čo je to Scientologická cirkev. Ide o sektársku organizáciu, ktorá podľa potreby vystupuje ako náboženské spoločenstvo, alebo ako inštitúcia organizujúca školenia pre manažérov.
Čo je podstatné, usiluje sa zmeniť uznávané demokratické hodnoty, ovládnuť ekonomiku, štátnu správu a vytvoriť elitársku spoločnosť. Scientológovia sa snažia preniknúť do politiky. Dnes hrozí, že získa vplyv nad úradom prezidenta Slovenskej republiky.
Pred pár mesiacmi priniesol časopis Plus7dní článok o prepojení Andreja Kisku na scientológov. V rozhovore pre časopis .týždeň Kiska dostal otázku, či mu jeho knihu o podnikaní vydalo centrum scientológov. Nádejný prezident odpovedal, že knihu mu vydalo vydavateľstvo, ktoré vlastní pán Pavlík a že on nevie o tom, že by to bol scientológ. Je však nemožné, aby Kiska, vzhľadom na bohaté kontakty s Pavlíkom, nevedel o jeho vzťahoch so scientológmi.

Vplyv scientológov na Kisku siaha ešte hlbšie do minulosti. Už v roku 2002 bola spoločnosť TatraCredit, ktorej zakladateľom bol Kiska, vybraná na propagovanie kurzov Business Succes, spol. s r. o.. Táto spoločnosť, organizuje komunikačné kurzy pre scientológov. V roku 2013 sa Kiska dohodol so spomínaným Ladislavom Pavlíkom, majiteľom vydavateľstva ALERT, že mu vydá knihu Vezmi život do svojich rúk. Rovnako v roku 2013 Kiska poskytol rozhovor pre časopis Úspešní manažéri, ktorý sa primárne venuje ľuďom a spoločnostiam prepojeným na scientologickú sektu. Tento časopis, nie náhodou, vydáva to isté vydavateľsvo ALERT. O tom, že L. Pavlík je scientológ, svedčí aj to, že v januári 2013 zorganizoval v Bratislave konferencu za účasti vysokopostaveného amerického scientológa Patrika Valtina. V rámci podujatia prebiehal aj predaj scientologickej literatúry. A čuduj sa svete aj s prednáškou Andreja Kisku na tému Ako som vybudoval miliardovú firmu.
Andrej Kiska sa pritom nedávno vyjadril, že ak by mal čo len najmenšiu informáciu o tom, že Pavlík sa hlási k scientológii, určite by na základe svojho svetonázoru a viery v Boha nesúhlasil s vydaním knihy. Ako to je s jeho vierou, odhaľuje on sám v rozhovore pre časopis .týždeň, kde uvádza, že vyrastal v kresťanskej rodine, časom sa stal z neho ateista, neskôr ho zaujalo židovstvo, potom budhizmus, aby sa napokon zase vrátil k Biblii. Podľa všetkého si odskočil aj k scientológom, možno už počas svojho pobytu v USA. Lenže scientológovia, na rozdiel od kresťanov, židov, či budhistov, sú sektou, ktorá chce ovládnuť svet.
Otázkou pre ľudí na Slovensku je, či chceme mať práve takého prezidenta, ktorého bude riadiť sekta.
Pozri tiež
http://www.sme.sk/c/5806942/scientologo ... erzni.html
http://www.magnificat.sk/2014/02/do-vas ... -nehovori/
Je kandidát na prezidenta SR člen nebezpečnej scientologickej sekty?
Podľa zásad sekty jej člen môže bez problémov poprieť svoje členstvo.
Scientológia sa sama považuje za nadkonfesionálnu, čiže členovia môžu formálne ostať príslušníkmi iných náboženstiev. Nemusia priznávať svoje členstvo v sekte. Keďže sa v Scientológii ako praktickej sekte neočakáva viera, jej náhľady nie sú so žiadnym bežným náboženstvom kompatibilné.
Charakteristické je aj zvýšené vedomie Scientológov o príčinách, ktoré ľudí „utláčajú“. V prípade, že ľudia v okolí Scientológa sa správajú utláčateľsky a neeticky, Scientológ nečaká pasívne, ale snaží sa situáciu riešiť potrebnými prostriedkami. Ak nedosiahne zníženie „útlaku“ a neetiky, môže nastať aj sociálne oddelenie sa od týchto ľudí od rodiny a niektorých iných ľudí (deconnection), aby nebrzdili ich duchovný rozvoj.
Za utláčateľskú osobu v súčasnosti na Slovensku o.i.považujú Roberta Fica, pretože sa aktívne snaží potlačovať alebo zničiť aktivity a zámery sekty napádaním Andreja Kisku, ktorý sa snaží o zlepšenie.
V osemdesiatych rokoch sa od Scientológie oddelilo niekoľko skupín, ktoré pôvodná Scientology tiež považuje za svojich nepriateľov.
Z obsahového hľadiska Scientológia predstavuje „zmes“ prvkov týchto smerov:
• buddhizmu (rozpoznávanie a uvedomovanie si svojho božského potenciálu),
• hinduistických náboženských prúdov (viera v reinkarnáciu),
• teistických náboženstiev judaizmus a mohamedánstvo (viera v najvyššiu bytosť),
• kresťanstva (uznanie prínosu Ježiša, viera v očisťovanie a zbavenie „vín“)
Organizácia Scientológie je hierarchická, na čele je medzinárodné vedenie v Los Angeles, pod ním kontinentálne organizácie a pod nimi lokálne organizácie.
Zo všetkých nových náboženských hnutí, ktoré sa objavili počas 20. storočia, bolo Church of Scientology od samého počiatku jedným z najkontroverznejších, prichádzajúc do konfliktov so štátnou ústavou niekoľkych krajín (napríklad Spojené Štáty, Spojené Kráľovstvo, Kanada a Nemecko). Bolo to jedným z najkonfliktnejších náboženských hnutí v histórií, ktoré podávalo nespočetné množstvo žalôb na vlády, organizácie, aj individuálne a právnické osoby.
Žurnalisti, súdy a štátne orgány niekoľkých krajín publikovali obvinenia, správy a výpovede, že Church of Scientology je "bezohľadný komerčný podnik", ktorý umlčuje a prenasleduje svojích kritikov a surovo využíva svojich členov ako veľmi profitujúci globálny poodvod, ktorý prežíva vďaka zastrašovaniu jeho členov a kritikov, spôsobom podobným mafii".
Hlavné nebezpečenstvá a kontroverznosti voči jej „nepriateľom“ a jej kritikom zahrňujú:
• "Zásada izolácie", pri ktorej členovia prerušia akéhokoľvek kontakty s priateľmi, alebo členmi rodiny, ktorí su "antagonistmi" Scientológie.
• Kriminálne aktivity angažované v záujme, alebo vedené funkcionármi Church of Scientology (Operation Snow White, Operation Freakout).
• Zákerné útoky a nebezpečné praktiky voči kritikom Scientológie, riadené "Fair Game" zásadou Scientológie.[16]
• Prinucovanie, aby vyhľadávače, ako Google a Yahoo!, vo výsledkoch hľadania nezobrazovali žiadnu web-stránku, ktorá kritizuje Scientológiu (v prípade Google je to AdSense), alebo ich aspoň nezobrazovať na prvých stránkach [25]
• Bitie a demoralizovanie personálu, fyzické násilie od nadradeného personálu je bežnou vecou v Church of Scientology.[26][27]
• V októbri 2009, Francúzky súd usvedčil Church of Scientology vinným vo veci organizovanej obrovskej dokázanej sprenevery. Štyria pracovníci organizácie boli pokutovaní a odsúdení. Žalobcovia dúfali, že dosiahnu zákaz Scientológie vo Francúzku, ale zákulisnými ťahmi na najvyšších vládnych a parlamentných miestach sa žiaden zákaz neudelil.[28]
• V novembri 2009, austrálský senátor Nick Xenophon vo Federálnom Parlamente podal reč, v ktorej Church of Scientology prehlásil za kriminalnu organizáciou. Na základe listov od ex-členov organizácie, vyhlásil obvinenia vo veci "nedobrovoľného odňatia slobody, vynútený potrat, úžera, sprenevera kapitálu, fyzické násilie a zastrašovanie, vydieranie a rozsiahle riadené zneužitie informácií, ktoré Church of Scientology nadobudla, ..."[29]
Zneužívanie auditu, osobných údajov a informácií
Členovia sekty často fungujú ako audítori. Počas auditného procesu, auditor môže zozbierať osobné informácie o auditovanej firme a osobách.[31]. Auditné záznamy sú potom v kruhoch Scientológie označované ako preclear folders (prvotné dokumenty).[32] Church of Scientology má rozpracované zásady ako ich zneužívať na vydieranie a manipuláciu s osobami a v boji či likvidácii konkurencie alebo na psychické vydieranie osôb s hrozbou použitia v ohováračskej kampani.
Slovensko
Na Slovensku začala scientológia činnosť v roku 1995 a má dnes vyše dvetisíc oficiálnych členov. Jedným z hlavných predstaviteľov scientológov na Slovensku je Pavol Timko, ktorý založil aj spoločnosť Business Success. Na Slovensku sú Scientologické organizácie registrované ako občianske združenia a svoju činnosť majú povolenú Ministerstvom vnútra SR. (Na Slovensku scientológia nie je zatiaľ uznaná ako náboženská spoločnosť, pretože zákony SR umožňujú registráciu novej cirkvi až po preukázaní 20 000 členov).
Ako prvá oficiálna organizácia bola otvorená v roku 2000 misia v Leviciach pod názvom Dianetické centrum Levice. Za krátko potom bolo otvorené Dianetické centrum Bratislava.
Dnes sa tieto organizácie pretransformovali na Centrá Dianetiky a Scientológie a majú status občianskych združení. Do konca roku 2006 bolo na Slovensku otvorených celkom 14 Scientologických centier.
Scientologické organizácie pracujúce s deťmi a mládežou: Aplikovaná scholastika, L I T E - jazyková škola, Študijné centrum BASIC.
V štátoch V4 je Scientológia zaregistrovaná ako cirkev len v Maďarsku, kde je aj centrum pre strednú Európu.
Scientológovia chcú zastaviť vysielanie dokumentu na RTVS
Kontroverznej sekte scientológov sa nepáči film, ktorý má v programe RTVS.
RTVS v utorok večer o 20 hodine vysiela na Dvojke nový nemecký film s názvom Špióni scientology. Podľa upútavky ide o „investigatívny dokument z roku 2012 o praktikách scientologickej sekty, o jej pôsobení vo svete a využívaní špionážnych metód na získavanie prívržencov a informácií."
Zástupcovia scientologickej sekty sú pobúrení. Zo svojho centra pre strednú Európu so sídlom v Maďarsku poslali do televízie rozhorčený list, kde žiadajú dokument stiahnuť z vysielania. Tento film nie je hodný toho, aby bol vysielaný na Dvojke, televíznom programe, ktorý patrí medzi najkvalitnejšie na Slovensku, píše PR manažérka Krisztina Tamas-Feth Scientology OTL Central Europe.
Podľa nej zámerom filmu je očierniť scientologickú cirkev osobou, ktorá pred 20 rokmi z tejto cirkvi vystúpila. Podľa vyhlásenia dokument môže poškodiť imidž ich hnutia. Žiada, aby RTVS program stiahla z vysielania. Ak ho predsa len televízia nestiahne z programu, žiadajú, aby televízia pred dokumentom odvysielala protestné vyhlásenie scientológov o tom, že dodržiavajú ľudské práva.
Aktualizácia o 16:25: RTVS sa rozhodla bez zásahu dokument odvysielať, vysvetľuje to v stanovisku pre Omédiách.com.
Z upútavky k dokumentu: Scientológia je jednou z najkontroverznejších náboženských organizácií na svete. Napriek tomu, že v jej radoch nájdeme populárne filmové hviezdy ako Toma Cruisa a Johna Travoltu. Málokto vie, že táto organizácia, ktorú založil Ron Hubbart, má aj svoju tajnú službu: "Office of special affairs", alebo OSA – ktorú vedie David Miscavige v Los Angeles. Je to najstaršia súkromná spravodajská služba na svete. Je vplyvnejšia ako mnohé spravodajské služby niektorých štátov. Ale načo potrebuje toto náboženské spoločenstvo tajnú službu? Aké metódy používa? Kto pre ňu pracuje? V snahe nájsť odpovede na tieto otázky sa autori dokumentu Frank Nordhausen a Markus Thöss vybrali na cestu okolo sveta – chodili s kamerami po Európe a Spojených štátoch. Autori dokumentu odkrývajú stopy vedúce k špičkám politického života viacerých krajín. Vrátane State departmentu vo Washingtone. Vnútorný sledovací systém tejto organizácie sa podľa bývalého bavorského premiéra Becksteina podobá na sledovací aparát bývalej NDR.
Podľa RTVS bol označený za najúspešnejší dokument v Nemecku roku 2012. (Produkcia DOKfilm Fernsehproduktion)Zostal som v šoku, keď som zachytil článok http://www.pluska.sk/plus-7- dni/domov/nachytali-ho-kiska-prednasal-s cientologov.html
Nie som zástanca bulváru, ale obdivujem odvahu autora. A na druhej strane som sa utvrdil nad niečím, na čo človek časom pozabudne. Keď som istého času prišiel o kamaráta, ktorého pohltila scientologická sekta, tak som skúsil získať prehľad o jej aktivitách na Slovensku a z hrôzou som zistil nie len rozsah jej vplyvu na Slovensku, ale i v čom tkvie jej nebezpečenstvo. V zdrojoch, ktoré sa mi dostali do rúk figurovala toho času aj firma Business Success. Preto si myslím, že každý kto príde do kontaktu s touto firmou sa nad tým zamyslí. Svojho času Pittner ako šéf SIS predniesol parlamentu správu, kde boli podrobne rozpracované snahy tejto hospodárskej sekty a úspechy jej prenikania do médií a najvyššej politiky.
Read more:
http://www.dolezite.sk/Potvrdil-sa-vzta ... z2wB5m3AWw
pustovník
Príspevky: 20
Dátum registrácie: St 03. Júl 2013 20:24:03
Osoba: muž

Re: Prezident SR

Príspevokod užívateľa pustovník » St 19. Mar 2014 15:13:25

ŠKODA, že takéto informácie o sektárovi KISKOVI tu neboli skôr!!!!!!!!!!!!!

Teraz je už málo času aby si to ľudia uvedomili čo im hrozí!!!!!!!!!!!!

Preorientujú sa na základe týchto informácii na FIca ???????????

Návrat na "Aktuálne dianie SR"