Doplnky výživy

Liečiteľ Milan
Príspevky: 17
Dátum registrácie: St 17. Apr 2013 7:11:39
Osoba: muž

Doplnky výživy

Príspevokod užívateľa Liečiteľ Milan » Po 09. Jún 2014 18:27:54

V dnešnej dobe plnej cudzích vplyvov na náš organizmus je dôležité si udržovať vnútornú zásobáreň vitamínov.Ak si človek prináša do života stres a potrebuje vysokú výkonnosť,či už v práci alebo v osobnom živote z bežnej stravy je takmer nemožné túto úlohu splniť. Preto sa do popredia dostávajú doplnky výživy.Postupne sa tu môžeme zoznámiť s komplexom doplnkov,ktoré sú okrem cenovej dostupnosti,aj zostavené na ostraňovanie príčin zdravotných problémov.
Prílohy
9.6.2014.jpg


Liečiteľ Milan
Príspevky: 17
Dátum registrácie: St 17. Apr 2013 7:11:39
Osoba: muž

Re: Doplnky výživy

Príspevokod užívateľa Liečiteľ Milan » Ne 15. Jún 2014 14:30:23

http://www.liecitel-milan.sk/

20.6.2014 osobné poradenstvo v BA
Liečiteľ Milan
Príspevky: 17
Dátum registrácie: St 17. Apr 2013 7:11:39
Osoba: muž

Re: Doplnky výživy

Príspevokod užívateľa Liečiteľ Milan » Pi 20. Jún 2014 17:07:27

Kombináciou týchto výrobkov môžete dosiahnuť regeneráciu organizmu až do takej miery,že sa obnovia plnohodnotné funkcie pohybového aparátu.Želám zdravie. Poradenstvo aj cez tel.alebo osobne v Nitre a Bratislave.

Zostava zdravia na kĺby a chrbticu.

MOBIL PLUS


Doplnok výživy na udržanie zdravých kĺbov a kostí a na podporu správneho fungovania imunitného a nervového systému.


VITAMÍN B5 prispieva k znižovaní únavy a vyčerpania.
VITAMÍN B6 v prípravku prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, správnemu fungovaniu nervového a imunitného systému.
VITAMÍN B9 (Kyselina listová) prispieva k správnej syntéze aminokyselín a rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva, k správnej tvorbe krvi, látkovej premene homocystínu, zohráva úlohu v procese delenia buniek.
VITAMÍN C prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej, k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, pokožky, zubov, k ochrane buniek pred oxidačným stresom a zvyšuje vsetrbávanie železa.
GLUKOSAMÍN -množstvo glukosamínu vytváraného v organizme s vekom klesá a je využívaný na podporu kĺbov a chrupaviek.
CHONDROITÍN je využívaný na podporu kĺbov a chrupaviek.
PABA (kyselina para-aminobenzoová) patrí do skupinu vitamínov B – vitamín B10. Je využívaná na podporu zdravej pokožky, nechtov a vlasov, na podporu zdravia pľúc a na podporu správneho fungovania nervového a tráviaceho systému.
Spôsob užívania: 2 tablety 3x denne


Zloženie1tablete):glukosamín260mg
chondroitín190mg
MSM100mg
kalciumcitrát(formavápnika)20mg
vitamín40mg
rutín6mg
PABA4mg
kremík3mg
vitamínB52mg
bór0,1mg
vitamínB930mcg
vitamínD3mcg
molybdén 20 mcg

KOLAGÉN


KOLAGÉN je využívaný na podporu zdravej pokožky, nechtov a vlasov a na udržanie zdravých kĺbov a kostí.

Spôsob užívania: 2 x 2-5 tbl. denne na obed a večer
Zloženie

V 1 tablete: hydrolyzovaný kolagén (bravčový) 500 mg


KYSELINA HYALURÓNOVÁ


VITAMÍN D v prípravku prispieva k správnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu, k normálnej hladine vápnika v krvi, k udržaniu zdravých kostí, svalov, zubov.
VITAMÍN C v prípravku prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a ks právnej funkcii kostí, chrupaviek, ďasien, zubov, zvyšuje vstrebávanie železa.
KYSELINA HYALURÓNOVÁ - je látka, ktorá sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele. Má schopnosť viazať veľké množstvo vody. Je využívaná na podporu zdravej pokožky a na udržanie zdravých kostí a kĺbov.
Spôsob užívania: 1-2 tablety denneZloženie(v1tablete):
Kyselinahyalurónová(sodnásoľ)40mg
VitamínD3(Cholekalceferol)5mcg(100%ODD)
KyselinaL-askorbová5mg
Izomalt(sladidlo)
Stearan horečnatý rastlinný (protihrudkujúca látka)PROTECT STEM 100tbl


Doplnok výživy na podporu zdravia kmeňových buniek, svalov a na podporu správneho fungovania nervového systému.


HORČÍK v prípravku prispieva k rovnováhe elektrolytov, k správnemu fungovaniu svalov, psychiky, zohráva úlohu v procese delenia buniek

VITAMÍN B6 (Pyridoxín hydrochlorid) v prípravku prispieva k správnej syntéze cysteínu, k správnemu fungovaniu nervového systému, psychiky, červených krviniek.
ZINOK v prípravku prispieva k správnej kognitívnej a reprodukčnej funkcii, o ochrane buniek pred oxidačným stresom a zohráva úlohu v procese delenia buniek.
KURKUMÍN je využívaný na podporu zdravia slinivky brušnej, pečene a na podporu správneho fungovania nervového systému. Štúdie najviac zdôrazňujú, že je kurkumín účinným nástrojom proti viac než 572 ochoreniam.

ASTRAGALUS MEMBRANACEUS- Niet na svete byliny, aby na niečo nebola Kozinec – posilňovač čchi Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus), podľa čínskej bylinnej medicíny nadradená bylina, sa v prírodnom liečiteľstve používa už tisícky rokov, a to nielen v Číne, ale využívali ho napríklad aj starí Mayovia. V koreňoch kozinca nájdeme glykozidy, aminokyseliny, steroly, slizy, nenasýtené mastné kyseliny a okrem ďalších účinných látok aj zvláštne polysacharidy – tzv. astragalány (podľa latinského názvu kozinca), ktoré sa využívajú na podporu správneho fungovania imunitného, nervového a tráviaceho systému. Kozinec je využívaný tiež na podporu zdravia kmeňových buniek, ciev, obličiek, sleziny, pečene, prostatu, prsných žliaz, na udržanie optimálneho krvného tlaku, na zlepšenie erekcie a libida, na udržanie zdravej hladiny cholesterolu v krvi a na podporu životnej energie a vitality.

EXTRAKT Z BAZY ČIERNEJ - Baza čierna sa používa po stáročia v regióne Európy a Severnej Ameriky na podporu správneho fungovania dýchacieho a imunitného systému. Kvety sa používajú najčastejšie na prípravu čaju, kým plody na prípravu liehových výluhov. Hlavné liečebné účinky plodov Bazy čiernej sa pripisujú obsahu flavonoidov: kvercetínu, rutínu a tmavočervených antokyánových farbív vo forme antokyanidín-3-glykozidov vyznačujúcich sa veľmi vysokou biologickou dostupnosťou (ľahko vstrebateľné a účinné v makroorganizme). Plody obsahujú tiež vitamín C, taníny a triterpény.

Spôsob užívania: 1 tbl. -2x denne
Zloženie:
Jedna dávka (2 tablety) obsahuje:
Trimetylglycín 300 mg, Horčík (Oxid horečnatý) 200 mg (67%ODD), Kurkumín (Curcuma oblonga) 80 mg, Astragalus membranaceus extrakt 40 mg, Citrusové bioflavonoidy 40 mg, Extrakt z čučoriedok (Vaccinum myrtillus) 40 mg, Pyridoxín hydrochlorid (Vitamín B6) 25 mg (1250%ODD), Tiamín (Vitamín B1) 25 mg (1785%ODD), Extrakt zo žihľavy (Urtica dioica) 20 mg, Extrakt z bazy čiernej (Sambuccus nigra) 20 mg, Grape seed extrakt (Vitis vinifera) 20 mg, Mikrokryštalická celulóza 20 mg, Extrakt zo zeleného čaju (Camelia sinensis) 10 mg, Stearan horečnatý rastlinný 10 mg, Paradajkový lykopén 5 mg, Zinok (Síran zinočnatý) 5 mg (33%ODD), Kyselina pteroyl-L-glutámová (Vitamín B9) 800 mcg (400%ODD), Kyanokobalamin (Vitamín B12) 500 mcg (50.000%ODD), Superoxiddismutáza 100 mcg.

AKTIV STEM+ 120tbl.


Doplnok výživy na podporu zdravia buniek, svalov, a na podporu správneho fungovania imunitného a nervového systému.


UPOZORNENIE: V súčasnosti je tento doplnok výživy v štádiu prípravy ako novinka a je dostupný na zoznámenie sa s jeho vlastnosťami v predajni výrobcu.

VITAMÍN D v prípravku prispieva k správnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu, k normálnej hladine vápnika v krvi, k udržaniu zdravých kostí, správneho fungovania svalov, zubov.

VITAMÍN A prispieva k udržaniu zdravých slizníc, pokožky a k zachovaniu dobrého zraku

CYANOPHYTA EXTRAKT je využívaný na podporu správneho fungovania nervového systému.

FUCOIDAN- Moc hnedých morských rias bola čerpaná po tisícky rokov pre svoju schopnosť predlžovať život, predchádzať chorobám a získať krásu a zdravie. Na celom svete sa neustále vykonáva výskum k hnedým riasam- Fucoidan- pri ktorých bolo zistené, že sú veľmi prospešné. Boli využívané na podporu imunity.

L-KARNOZÍN je prírodný produkt, ktorý sa skladá z aminokyselín beta-alanín a L-histidín, ktoré sú spolu chemicky viazané. Je vuyžívaný na podporu zdravia buniek, svalov a na podporu vitality.

CHLORELLA je využívana pre ochranu zdravia tráviaceho traktu a na podporu detoxikácie organizmu. Vo všeobecnosti možno povedať, že zelené potraviny sú vysoko cenené nie len v alternatívnej medicíne, ale ich pozitívne účinky sú prijímané všeobecne.

L-LEUCÍN je vetvená aminokyselina, ktorú si telo nedokáže samo syntetizovať, je využívaný na podporu vitality a na podporu zdravia buniek svalov.

Spôsob užívania: 4 tbl. 1 x denne (večer), pri vážnejších prípadoch 2 x denne 4 tablety, polhodinu pred užitím odporúčame užiť 2 tablety na ochranu kmeňových buniek


Zloženie:
Aphanizomenon flos-aqua 500 mg, Cyanophyta extrakt (25% phycocyanín) 200 mg,
Ganoderma lucidum extrakt 100 mg, Fucoidan extrakt 125 mg, L-karnozín 200 mg, Chlorela vulgaris extrakt (20% CGF rastový faktor) 150 mg, L-leucín 100 mg, Resveratrol 100 mg, Extrakt z blizny kukurice (5% estriol) 100 mg, Mikrokryštalická celulóza (objemové činidlo) 100 mg, Chondroitín sulfát 60 mg, Stearan horečnatý rastlinný (protihrudkujúca látka) 20 mg, Retinylacetát (Vitamín A) 190 mcg (24%ODD), Cholekalciferol (Vitamín D3) 16 mcg (320%ODDVÁPNIK+HORČÍK+ZINOK+ŽENŠEŇ 60tbl
Doplnok výživy, prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi, na podporu zdravia svalov, kostí, zraku, pleti, nechtov, vlasov, na podporu vitality a na podporu správneho fungovania imunitného a nervového systému.


VÁPNIK v prípravku prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi, normálnemu fungovaniu svalov, tráviacich enzýmov, na udržanie zdravých kostí a zubov.

HORČÍK v prípravku pomáha dobre hospodáriť s energiou, prispieva k zmierneniu únavy a vyčerpania a k správnej funkcii svalov a nervov.

ZINOK v prípravku prispieva k udržaniu zdravých kostí, vlasov, nechtov, pokožky, dobrého zraku, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, zohráva úlohu v procese delenia buniek.

VITAMÍN B5 pomáha znižovať únavu a vyčerpanie.

VITAMÍN B6 prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.

ŽEN-ŠEŇ SIBÍRSKY je využívaný na podporu zdravia a správne fungovanie nervového a imunitného systému, a podporu životnej energie a vitality.

Spôsob užívania: 1-2 tbl. 2x denne


Zloženie:

vápnik300mg(uhličitanvápenatý37,5%OVD)
horčík140mg(magnéziumoxid47%OVD)
sibírskyžeň-šeň(eleutherococcussenticosus)10mg
zinok15mg(100%OVD)
B610mg(500%OVD)
B510mg(167%OVD)
bór100mcg
chróm50mcg
D3 5 mcg (100% OVD)
Liečiteľ Milan
Príspevky: 17
Dátum registrácie: St 17. Apr 2013 7:11:39
Osoba: muž

Re: Doplnky výživy

Príspevokod užívateľa Liečiteľ Milan » Pi 27. Jún 2014 16:57:49

Od 16:00hod. bude prednáška : na tému: "Odstraňovanie bolestí kĺbov a chrbtice"- stretnutie s liečiteľom v priamom prenose.
Prílohy
7.7.2014.jpg

Návrat na "Ako si udržať zdravie"